• +420 251 081 478
  • kastea@kastea.cz

Zabýváme se komplexním zajištěním dodávek staveb, včetně všech souvisejících činností, které jsou pro realizaci stavebního projektu nezbytné.

Panelové domy

Naše společnost provádí rekonstrukce panelových domů, které mohou jejich životnost prodloužit až 3 násobně oproti běžné době. Naší specializací je oprava konstrukce domu, oprava a zateplování fasád a dalších souvisejících činností.

Byty a domy

Provádíme rekonstrukce bytů, koupelen nebo přestavby bytových jader. V oblasti rekonstrukcí provádíme veškeré práce tzv. na klíč od samotného návrhu interiéru až po konečné drobné práce včetně instalatérských prací.

Komerční prostory

Jsme specialisté od jednoduchých po rozsáhlé rekonstrukce komerčních prostor, obchodů, veřejných prostorů a dalších stavebních celků s velkou návštěvností hostů nebo návštěvníků. Náš přístup je strukturovaný a přináší udržitelné výsledky.


Proč neodkládat rekonstrukci

Délka užívání budov významně ovlivňuje jejich životnost. Mnohé zabudované stavební konstrukce, zařízení domů, bytů a komerčních prostor jsou již za dobou své životnosti nebo se této době blíží. V mnohých budovách, bytech a komerčních prostorech nebyli v minulosti dodrženy projektové parametry, použity nekvalitní stavební materiály, nedodrženy technologické postupy nebo jsou nedokonalé detaily stavby jako celku.

Provedeme koplexní rekonstukci Vašeho domu, bytu, prodejny či jiného typu budovy a prostor tak aby přesně odpovídali Vašemu přání, zaměření a účelu používání s použitím nejnovějších postupů a stavebních materiálů.